Spolupráce s investory

Naše firma Vám nabízí možnost porazit inflaci a zhodnotit tak své peníze, a to investováním do našich developerských projektů. Strategie při investování je zaměřená na bezpečí klienta. Naše společnost s využitím vlastního kapitálu nejprve koupí vhodný pozemek, který je díky dlouholetým zkušenostem naší společnosti důkladně prověřen. Předejdete tím problémům, které jsou s velkou částí pozemků spojené.

Druhým krokem je vyhotovení projektové dokumentace našim týmem projektantů a architektů, kteří vytvoří projekt šitý na míru danému místu a lokalitě. Třetí krok je vyřízení stavebního povolení, ve kterém jsou eliminované všechny možné nástrahy a rizika, které by bránily ve výstavbě projektu. Tyto tři kroky jsou financované naší společností. Jako čtvrtý krok přichází spolupráce s Vámi, přičemž máte příležitost investovat do takto připraveného projektu s možností zajištění hodnoty Vašich financí záložním právem a zápisem do katastru nemovitostí. V případě, že byste měli zájem o spolupráci, je možné investovat až do výše 3.000.000,- Kč.

Chcete prodat pozemek
s maximálním zhodnocením?

Máte vhodný stavební pozemek? Chcete ho prodat spolehlivému partnerovi? Díky našim mimořádným projektům a stabilnímu cashflow Vám dáme bezkonkurenční nabídku.

Nebo nabídneme ještě více:

  • Nadprůměrný výnos při spolupráci na projektu.
  • Možnost zhodnotit 10% úrokem při odložené splatnosti kupní ceny pozemku, což znamená, že vy jste jako majitel pozemku po dobu celé realizace projektu, který je rozdělený následovně:
1. Krok
Řešíme projekci a stavební povolení
2. Krok
Výstavba projektu
3. Krok
Prodej projektu
4. Krok
Vyplacení ceny pozemku + 10% z ceny pozemku za každý rok. Délka maximálně do 3 let.
Náklady spojené s architekturou, projektováním, vyřízením stavebního povolení, marketingu a výstavbou projektu hradí naše firma.
  • Výhodnější nabídku ve srovnání s trhovým standardem formou záměny Vašeho pozemku za byty, či domy z naší nabídky – ať už z našich projektů ve výstavbě nebo i z budoucí rezidence na Vašem pozemku.