Náš příběh

Idea spojit naše dlouholeté zkušenosti z oblasti realit a stavebnictví se zrodila už v roce 2016. Na jejich základech vznikla naše společnost Krajčí Development s. r. o., kterou tvoří tým odborníků na development, stavebnictví, architekturu, finance a marketing. Od začátku našeho působení máme jasně stanovené cíle, misi a vizi, které postupně měníme na skutečnost.

Náš cíl

Prostřednictvím unikátních a na míru šitých developerských řešení chceme nabízet kvalitní bydlení v různých cenových kategoriích, tak aby plně vyhovovalo požadavkům všech klientů – od méně náročných až po ty nejnáročnější.

Naše mise

Chceme, aby naše projekty byly odrazem duše naší společnosti, abychom v každém z nich zanechali kousek z nás samých. Do celého developerského procesu proto vnášíme nejvyšší kvalitu, preciznost a poctivost. To všechno s maximálním respektem vůči lidem, lokálním komunitám, ale i životnímu prostředí.

Naše vize

Budeme realizovat stále větší developerské projekty, abychom se v dlouhodobém horizontu stali jedničkou v Moravskoslezském kraji. Chceme i nadále posilňovat náš tým o nové, vzdělané odborníky, soustavně se zdokonalovat a sledovat přitom hlavní prioritu – spokojenost našich klientů.